...

Magdalena Bielonko – Kierasińska | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

WZORY PISM PROCESOWYCH DO POBRNIA ZA DARMO (PDF)

Zachęcam Państwa do korzystania z autorskich, bezpłatnych wzorów pism procesowych przygotowanych przez profesjonalnych prawników. Znajdą tu Państwo między innymi umowy, apelacje, pozwy, wnioski i wiele innych. Naszym celem jest poszerzanie bazy tych wzorów i aktualizowanie już istniejących, w celu dostosowania do obowiązujących wymogów prawa.

Mam świadomość, iż sytuacje życiowe, w której znajdują się Moi Klienci są wyjątkowe i niepowtarzalne, więc mam nadzieję, iż poniższe wzory będą odpowiadały potrzebom większości osób szukających bezpłatnej pomocy prawnej.

Przykładowe wzory niewątpliwie ułatwią skonstruowanie własnego pisma procesowego bądź umowy, niemniej jednak, zapraszam Państwa do kontaktu z Naszą Kancelarią, aby ich treść była dostosowana wyłącznie do Państwa sytuacji.

Drodzy Państwo, w związku z faktem, iż powyższe wzory mają jedynie charakter poglądowy, wskazuję, iż Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych dokumentów i publikowanych informacji oraz za ich zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.

Zadzwoń do adwokata