MAGDALENA BIELONKO | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Magdalena Bielonko - Kierasińska: skuteczny i doświadczony adwokat

Magdalena Bielonko - Kierasińska - z zawodu prawnik, adwokat, właścicielka kancelarii adwokackiej w Białymstoku. Absolwentka Wydziału Prawa oraz Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie w Białymstoku. Uzyskała również tytuł licencjata Europejskiego Prawa Biznesowego na jednym ze szkockich Uniwersytetów. Odbyła aplikację adwokacką w Białostockiej Izbie Adwokackiej. Magdalena Bielonko-Kierasińska z wyróżnieniem złożyła egzamin adwokacki, wykazując się świetną znajomością prawa i umiejętnością jego stosowania. Magdalena Bielonko-Kierasińska wykonuje swój zawód z pasją, prowadzi wiele spraw o zróżnicowanym charakterze i z wielu dziedzin prawa. Skuteczny i doświadczony adwokat. Białystok – miasto, w którym zdobywała wiedzę i praktykę, to również miejsce prowadzenia kancelarii adwokackiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych białostockich kancelariach adwokackich i radcowskich oraz Sądzie Rejonowym. Uczestniczyła w wielu warsztatach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych w zakresie różnych dziedzin prawa.

Kancelaria Adwokacka adwokat Magdaleny Bielonko - Kierasińskiej świadczy usługi prawne z zakresu:
- prawa cywilnego, rzeczowego, rodzinnego i opiekuńczego,
- prawa karnego, wykroczeń, karnoskarbowego,
- prawa administracyjnego,
- gospodarczego,
- pracy,
- ubezpieczeń społecznych.
Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska włada biegle językiem angielskim.

Świadczy pomoc prawną skierowaną zarówno do osób indywidualnych jak i przedsiębiorców. W swojej pracy kieruje się profesjonalizmem oraz zapewnia najwyższą jakość usług. Powierzone sprawy traktuje z pełnym zaangażowaniem. Gwarantuje dyspozycyjność oraz stały kontakt na każdym etapie postępowania.

Zapraszamy do osobistego kontaktu z Kancelarią Adwokacką, gdzie Państwa sprawami zajmie się doświadczony i świetnie przygotowany adwokat. Białystok, ul. Św. Rocha 10 lok. 101. Umówicie się Państwo również telefonicznie - dzwoniąc pod numer 505-267-252 lub drogą internetową - za pomocą adresu email magda.bielonko@wp.pl lub formularza kontaktowego.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska
Białystok, ul. ­Skłodowskiej 3 lok. 36A

tel. 505 267 252
magda.bielonko@wp.pl

© Gogler.pl 2015r.