...

Magdalena Bielonko – Kierasińska | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

adw. Magdalena Bielonko-Kierasińska

Magdalena Bielonko-Kierasińska to adwokat i jednocześnie właścicielka kancelarii adwokackiej w Białymstoku. Jest absolwentką Wydziału Prawa oraz Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie w Białymstoku. Do tego uzyskała tytuł licencjata z Europejskiego Prawa Biznesowego na jednym ze szwedzkich uniwersytetów. Swoją aplikację odbyła w Białostockiej Izbie Adwokackiej. Swój egzamin adwokacki złożyła z wyróżnieniem, co jest możliwe wyłącznie w przypadku doskonałej znajomości prawa, ale też umiejętności jego stosowania.

Magdalena Bielonko-Kierasińska podchodzi do swojego zawodu nie tylko rzetelnie, ponieważ jest to dla niej jednocześnie pasja. Zajmuje się prowadzeniem spraw z różnych dziedzin prawa i o zróżnicowanym charakterze.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w najlepszych kancelariach adwokackich oraz radcowskich, a także w Sądzie Rejonowym w Białymstoku. Uczestniczyła w licznych warsztatach i konferencjach dotyczących różnych dziedzin prawa. Nieprzerwanie się rozwija, dzięki czemu jej wiedza zawsze jest aktualna, natomiast podwyższanie swych kompetencji uważa jako pasję. Dzięki temu kancelaria adwokacka Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej w Białymstoku może świadczyć usługi z wielu dziedzin prawa. Chodzi o prawo cywilne, rzeczowe, rodzinne, opiekuńcze, karne, wykroczeń, karnoskarbowe, administracyjne, gospodarcze, pracy, ubezpieczeń społecznych.

Zadzwoń lub napisz, aby umówić się na konsultacje. W czasie jej trwania spróbuję ustalić Twój problem oraz pomóc znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji.
Nasza kancelaria adwokacka w Białymstoku posiada doświadczenie w rozwiązywaniu spraw z różnych dziedzin prawa. Potrzebny Ci jest dobry adwokat? Zapraszamy do skorzystania z usług świadczonych adwokat Magdalenę Bielonko-Kierasińską.

Zapraszamy do osobistego kontaktu z Kancelarią Adwokacką, gdzie Państwa sprawami zajmie się doświadczony i świetnie przygotowany adwokat. Białystok, ul. Św. Rocha 10 lok. 101. Umówicie się Państwo również telefonicznie - dzwoniąc pod numer 505-267-252 lub drogą internetową - za pomocą adresu email magda.bielonko@wp.pl lub formularza kontaktowego.

Zadzwoń do adwokata