MAGDALENA BIELONKO | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Dobry adwokat z Białegostoku - Magdalena Bielonko-Kierasińska

Magdalena Bielonko - Kierasińska - z zawodu prawnik, adwokat, właścicielka kancelarii adwokackiej w Białymstoku. Absolwentka Wydziału Prawa oraz Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie w Białymstoku. Uzyskała również tytuł licencjata Europejskiego Prawa Biznesowego na jednym ze szkockich Uniwersytetów. Odbyła aplikację adwokacką w Białostockiej Izbie Adwokackiej. Magdalena Bielonko-Kierasińska z wyróżnieniem złożyła egzamin adwokacki, wykazując się świetną znajomością prawa i umiejętnością jego stosowania. Magdalena Bielonko-Kierasińska wykonuje swój zawód z pasją, prowadzi wiele spraw o zróżnicowanym charakterze i z wielu dziedzin prawa. Skuteczny i doświadczony adwokat. Białystok – miasto, w którym zdobywała wiedzę i praktykę, to również miejsce prowadzenia kancelarii adwokackiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych białostockich kancelariach adwokackich i radcowskich oraz Sądzie Rejonowym. Uczestniczyła w wielu warsztatach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych w zakresie różnych dziedzin prawa.

Kancelaria Adwokacka adwokat Magdaleny Bielonko - Kierasińskiej świadczy usługi prawne z zakresu:
- prawa cywilnego, rzeczowego, rodzinnego i opiekuńczego,
- prawa karnego, wykroczeń, karnoskarbowego,
- prawa administracyjnego,
- gospodarczego,
- pracy,
- ubezpieczeń społecznych.
Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska włada biegle językiem angielskim.

Świadczy pomoc prawną skierowaną zarówno do osób indywidualnych jak i przedsiębiorców. W swojej pracy kieruje się profesjonalizmem oraz zapewnia najwyższą jakość usług. Powierzone sprawy traktuje z pełnym zaangażowaniem. Gwarantuje dyspozycyjność oraz stały kontakt na każdym etapie postępowania.

Zapraszamy do osobistego kontaktu z Kancelarią Adwokacką, gdzie Państwa sprawami zajmie się doświadczony i świetnie przygotowany adwokat. Białystok, ul. Św. Rocha 10 lok. 101. Umówicie się Państwo również telefonicznie - dzwoniąc pod numer 505-267-252 lub drogą internetową - za pomocą adresu email magda.bielonko@wp.pl lub formularza kontaktowego.

Nasza kancelaria adwokacka w Białymstoku posiada doświadczenie w rozwiązywaniu spraw z różnych dziedzin prawa. Potrzebny Ci jest dobry adwokat? Zapraszamy do skorzystania z usług świadczonych przez naszą założycielkę, którą jest Magdalena Bielonko-Kierasińska.

Dobry adwokat Białystok – Magdalena Bielonko-Kierasińska

Magdalena Bielonko-Kierasińska to adwokat i jednocześnie właścicielka kancelarii adwokackiej w Białymstoku. Jest absolwentką Wydziału Prawa oraz Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie w Białymstoku. Do tego uzyskała tytuł licencjata z Europejskiego Prawa Biznesowego na jednym ze szwedzkich uniwersytetów. Swoją aplikację odbyła w Białostockiej Izbie Adwokackiej. Swój egzamin adwokacki złożyła z wyróżnieniem, co jest możliwe wyłącznie w przypadku doskonałej znajomości prawa, ale też umiejętności jego stosowania.

Magdalena Bielonko-Kierasińska podchodzi do swojego zawodu nie tylko rzetelnie, ponieważ jest to dla niej jednocześnie pasja. Zajmuje się prowadzeniem spraw z różnych dziedzin prawa i o zróżnicowanym charakterze.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w najlepszych kancelariach adwokackich oraz radcowskich, a także w Sądzie Rejonowym w Białymstoku. Uczestniczyła w licznych warsztatach i konferencjach dotyczących różnych dziedzin prawa. Nieprzerwanie się rozwija, dzięki czemu jej wiedza zawsze jest aktualna, natomiast podwyższanie swych kompetencji uważa jako pasję. Dzięki temu kancelaria adwokacka Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej w Białymstoku może świadczyć usługi z wielu dziedzin prawa. Chodzi o prawo cywilne, rzeczowe, rodzinne, opiekuńcze, karne, wykroczeń, karnoskarbowe, administracyjne, gospodarcze, pracy, ubezpieczeń społecznych.

Adwokat współpracuje zarówno z osobami fizycznymi, jak i przedsiębiorcami. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, a także wyrozumiały, niezależnie od specyfiki sprawy. Dochodzi do tego dyspozycyjność oraz stały kontakt na każdym etapie postępowania.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska
Białystok, ul. ­Skłodowskiej 3 lok. 36A

tel. 505 267 252
magda.bielonko@wp.pl

© Gogler.pl 2015r.