...

Magdalena Bielonko – Kierasińska | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Odszkodowania Białystok - Kancelaria Adwokacka

Odszkodowanie – czym jest i komu przysługuje?

Temat odszkodowań jest bardzo złożonym zagadnieniem. Często sprawy z tego zakresu są skomplikowane i wymagają wiele wysiłku. Pod pojęciem odszkodowania rozumiemy świadczenie, które należy się poszkodowanemu za wyrządzone szkody od osoby fizycznej lub osoby prawnej. Inaczej mówiąc jest to świadczenie finansowe, które stanowi rekompensatę za wyrządzona szkodę, a jego wysokość uzależniona jest od rozmiarów tej szkody. Bardzo ważnym pojęciem jest również tutaj odpowiedzialność odszkodowawcza. Jest to oczywiście odpowiedzialność ponoszona przez podmiot wyrządzający szkodę i jest ona unormowana przez kodeks cywilny. Istnieje wiele rodzajów odszkodowań. Do najczęściej prowadzonych przez nas spraw należą:

  • odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu;
  • odszkodowanie za błąd lekarski/błędy medyczne;
  • odszkodowanie za wypadek w pracy;
  • z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umów i czynów niedozwolonych;

W przypadku kiedy podmiot nie chce wypłacić odszkodowania, wtedy najlepiej zgłosić się do kancelarii adwokackiej. Przeprowadzimy Cię przez cały proces z zachowaniem wszystkich detali. Zapraszamy do naszego biura w Białymstoku.

Odszkodowania – Adwokat w Białymstoku

Niezależnie od sytuacji, która sprawiła, że musisz ubiegać się o odszkodowanie – zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii adwokackiej. Co sprawia, że wspólny sukces jest na wyciągnięcie ręki? Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój adwokat Magdaleny Bielonko – Kierasińskiej. Specjalizuje się między innymi w sprawach o odszkodowania i oferuje kompleksową obsługę klienta – rozpoczynając od porady prawnej, przeprowadzając przez składanie pozwów, na reprezentacji w sądzie kończąc. Decydując się na współpracę z naszą kancelarią adwokacką nie musisz martwić się o nic więcej. Doskonale wiemy, że każda sprawa związana z prawem jest stresująca. Zrobimy wszystko, żeby cały proces był dla Ciebie jak najmniej obciążający. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu omówienia szczegółów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Napisz tutaj lub zadzwoń.

Telefon: 505 267 252
Email: magda.bielonko@wp.pl

Chętnie udzielimy odpowiedzi i umówimy spotkanie.

Zadzwoń do adwokata