...

Magdalena Bielonko – Kierasińska | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Prawo cywilne Białystok

Kancelaria prawa cywilnego w Białymstoku

Sprawy cywilne podlegające pod prawo cywilne to dziedzina obejmująca bardzo wiele aspektów. Każdy z nas musi przestrzegać pewnych norm społecznych wynikających właśnie z tego zakresu prawa. Wynika z tego, że niezależnie od tego czym się zajmujesz możesz potrzebować prawnika. W Białymstoku prawnika od spraw cywilnych znajdziesz w naszej kancelarii. Oferujemy usługi każdej osobie, która potrzebuje porady prawnej lub przeprowadzenia innych działań. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia współpracy z naszą kancelarią.

Adwokat od spraw cywilnych: odszkodowanie, zadośćuczynienie

Prawo cywilne to bardzo skomplikowany temat i zawsze z całym zapałem i dostępnymi środkami podejmujemy się takich spraw. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na sprawne zidentyfikowanie problemu, wyjaśnienie go klientom oraz dokładne przeprowadzenie przez cały proces. Zajmujemy się przede wszystkim prowadzeniem spraw dotyczących odszkodowań oraz zadośćuczynień podlegających pod zakres prawa cywilnego.

Odszkodowanie to finansowa rekompensata za poniesioną szkodę majątkową. Może ona być związana z osobą, mieniem i możliwe jest jej oszacowanie i wyliczenie w pieniądzu. O odszkodowanie można ubiegać się zatem w przypadku zniszczenia rzeczy, uszkodzonego samochodu, uszczerbku ciała i tym podobne.

W przypadku zadośćuczynienia mówimy o szkodzie poniesionej w przypadku szkody niemajątkowej. Jest to tak zwana krzywda i może odnosić się tylko do osoby, stanowiąc jej cierpienie fizyczne i psychiczne. W przypadku zadośćuczynienia nie jest możliwe wyliczenie ogólnej wartości, gdyż związane jest to z indywidualnym cierpieniem, długością jego trwania czy rodzaju powstałego uszczerbku na zdrowiu.

Niezależnie od przyczyny w naszej kancelarii pomożemy Ci ocenić Twój przypadek i odpowiednio przeprowadzimy Cię przez cały proces postępowania. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią specjalizującą się w sprawach cywilnych lub wizyty w naszym biurze w Białymstoku. Zapraszamy!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Napisz tutaj lub zadzwoń.

Telefon: 505 267 252
Email: magda.bielonko@wp.pl

Chętnie udzielimy odpowiedzi i umówimy spotkanie.

Zadzwoń do adwokata