...

Magdalena Bielonko – Kierasińska | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Prawo gospodarcze i handlowe Białystok

Kancelaria prawa gospodarczego Białystok

Jako kancelaria adwokacka w naszej ofercie nie mogło zabraknąć usług pomocy w kwestiach związanych z prawem gospodarczym. Dotyczy ono szeroko pojętych norm prawnych regulujących działalność gospodarczą. Prawo to dzieli się na publiczne i prywatne. Pierwszy typ, czyli prawo gospodarcze publiczne dotyczy przede wszystkim zabezpieczenia gospodarki, jej funkcjonowania oraz jasno określa granice wpływu państwa na politykę gospodarczą. W gestii prawa gospodarczego prywatnego leży określenie zasad działania w obrocie gospodarczym. Jest to więc zbiór praw i zasad, którym podlegają przedsiębiorcy. Prawo to reguluje przede wszystkim stosunki prawne dotyczące przedsiębiorców oraz normy prawne, które regulują stosunki majątkowe w działalności gospodarczej przedsiębiorców.

Adwokat od prawa gospodarczego w Białymstoku

Jak łatwo się domyślić prawo gospodarcze jest tematem skomplikowanym i rozbudowanym. Właśnie dlatego wiele osób prowadzących własne działalności gospodarcze, firmy, czy spółki decydują się na współpracę z adwokatem do prawa gospodarczego. Jest to również zakres usług prawniczych oferowanych przez naszą kancelarię. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów na każdym etapie prowadzenia sprawy. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu poznania szczegółów oferty, ponieważ zawsze zależy nam na indywidualnym dobraniu oferty do biznesu. Nasze biuro znajduje się w Białymstoku i serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

Windykacja należności, po sprawie o zapłatę

Jedną z najczęściej poruszanych spraw, z którą przychodzą do nas klienci są windykacje. Windykacja jest bez wątpienia słowem, którego każdy chciałby unikać. W przypadku przedsiębiorców i firm chodzi zwykle o windykacje należności. Jest to proces, którego celem jest wyegzekwowanie zaległych płatności, nieopłaconych faktur. Postępowanie windykacyjne rozpoczyna się w momencie pojawienia się zaległości płatniczej. Koniecznie wtedy podejmij współpracę z kancelarią, która przeprowadzi Cię przez cały proces czynności prawnych. Jeśli jesteś z Białegostoku – zapraszamy do kontaktu w celu omówienia współpracy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Napisz tutaj lub zadzwoń.

Telefon: 505 267 252
Email: magda.bielonko@wp.pl

Chętnie udzielimy odpowiedzi i umówimy spotkanie.

Zadzwoń do adwokata