...

Magdalena Bielonko – Kierasińska | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych Białystok

Prawo pracy adwokat Białystok

Każda pracująca osoba podlega pod kodeks prawa pracy. Jest to prawo regulujące stosunki między podmiotem zatrudniającym a pracownikiem oraz wszelkie prawa i obowiązki wynikające z tego stosunku. Z doświadczenia wiemy, że są to zawsze ciężkie spory i sprawy, dlatego w przypadku podejrzenia łamania prawa – od razu zachęcamy do skonsultowania się z prawnikiem. W naszej kancelarii prowadzimy sprawy zarówno na rzecz osób fizycznych, dużych firm oraz korporacji. Zapraszamy również na konsultację z zakresu:

  • spraw o wynagrodzenie, kiedy pracodawca zalega z wypłatą zaległych środków pracownikowi, nie realizuje ustaleń wynikających z umowy o pracę i wiele innych;
  • ustalenie stosunku pracy w przypadku zatrudnienia na umowę inną niż umowa o pracę;
  • odszkodowań i odpraw;
  • roszczeń z tytułu dyskryminacji i mobbingu.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie i podejmujemy odpowiednie kroki, żeby zakończyła się ona sukcesem. Nasza kancelaria znajduje się w Białymstoku, jednak oferujemy również porady online.

Kancelaria prawa pracy w Białymstoku

Nasza kancelaria zajmuje się również pomocą dla pracodawców i oferujemy kompleksową obsługę. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, którą nasza adwokat ciągle rozwija. Dzięki temu wiemy, że jesteśmy w stanie pomóc niezależnie od przyczyny problemu. Prawo pracy jest skomplikowane i wymaga ogromnej wiedzy, dlatego zawsze warto zasięgnąć opinii osoby zaznajomione ze wszystkimi przepisami.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Napisz tutaj lub zadzwoń.

Telefon: 505 267 252
Email: magda.bielonko@wp.pl

Chętnie udzielimy odpowiedzi i umówimy spotkanie.

Zadzwoń do adwokata