MAGDALENA BIELONKO | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Prawnik rozwód Białystok - Adwokat Magdalena Bielonko-Kierasińska

Nierzadko zdarza się, że dwoje partnerów postanawia się rozejść. Problemem w tym przypadku jest związek małżeński, który powinien zostać rozwiązany zgodnie z prawem, co wymaga wdrożenia postępowania sądowego. Często skomplikowanie różnych procedur oraz psychiczne obciążenie związane z owym zdarzeniem sprawiają, że warto korzystać z profesjonalnej pomocy, którą może zapewnić adwokat rozwodowy. Zapraszamy do współpracy! Działamy na terenie Białegostoku i okolic.

Prawnik rozwód – Białystok

Kiedy małżonkowie postanawiają się rozwieść, to sprawa nie powinna być problematyczna, gdy oboje są zgodni. Większe problemy natomiast zaczynają się w momencie, kiedy rozstanie jest konfliktowe. W tym przypadku nie tylko sama sprawa się komplikuje, ale dochodzą do tego silne emocje. Oczywiście, prawo nie wymaga posiadania reprezentacji, jednak doświadczony prawnik rozwodowy okaże się niemałym wsparciem.

Samodzielne występowanie w sądzie wymaga stosowania się do wymogów formalnych, a w przeciwnym wypadku można narazić się na nieprzyjemne konsekwencje. W przypadku rozwodu adwokat może być potrzebny również w momencie, kiedy przeciwna strona posiada już swojego prawnika.

Profesjonalizm i kompleksowa pomoc

Pracujący dla naszej kancelarii adwokat w Białymstoku jest przede wszystkim osobą, która w swojej praktyce miała okazję pomóc wielu klientom. Dzięki temu specjalista dobrze zna wszelkie procedury związane z rozwodem, a przez to może na bieżąco tłumaczyć klientowi wszystkie podejmowane kroki i przedstawiać różne rozwiązania. Zapewniamy, że zawsze naszym głównym celem jest dobro osoby, która wchodzi z nami we współpracę.

Adwokat rozwodowy w Białymstoku prowadzi też sprawy o podział majątku ustalenie kontaktów z dzieckiem. Dochodzą do tego alimenty, uregulowanie władzy rodzicielskiej. Przygotowujemy pozwy, wnioski, pomagamy zbierać dowody. Możemy także składać apelacje od wyroków, jednocześnie cały czas świadcząc doradztwo w kontekście podejmowanych kroków.

Adwokat rozwód – Białystok

Owocna współpraca wymaga poznania się, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią. Zapewniamy, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, niezależnie od specyfiki sprawy. Do tego oferujemy pełną wyrozumiałość. Doskonale wiemy, że prawo nierzadko może być zrozumiałe, dlatego często podczas rozmów z klientem rezygnujemy z trudnego języka prawniczego na rzecz lepszego zrozumienia sprawy.

Jeżeli jest to możliwe, staramy się rozwiązać sprawę jak najszybciej. W wielu przypadkach wystarczy do tego jedna rozprawa. Jednocześnie trzeba wiedzieć, że wymaga to dobrej współpracy z drugą stroną. W każdym przypadku proponujemy najlepsze dla klienta rozwiązania.

Potrzebny Ci jest adwokat do sprawy rozwodowej w Białymstoku? W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią. Chętnie udzielimy koniecznych odpowiedzi, a także umówimy termin spotkania, na którym ustalimy warunki współpracy. Mamy doświadczenie w różnych dziedzinach prawa, dlatego jesteśmy w stanie poprowadzić nawet najbardziej skomplikowane sprawy.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska
Białystok, ul. ­Skłodowskiej 3 lok. 36A

tel. 505 267 252
magda.bielonko@wp.pl

© Gogler.pl 2015r.

Zadzwoń do adwokata