Magdalena Bielonko – Kierasińska | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Prawo karne - Kancelaria adwokacka Białystok

Prawo karne – Kancelaria adwokacka

Praktycznie każdy wie, że obowiązuje nas prawo karne. Jest to zbiór przepisów, który jasno definiuje czyny zabronione oraz konsekwencje z jakimi musi liczyć się osoba je popełniająca. Co ważniejsze, jest to prawo równe dla każdego i każdego obowiązuje tak samo. Prawo karne składa się z kodeksów – karnego, wykroczeń, karnego wykonawczego oraz postępowania karnego. Śmiało można powiedzieć, że ten rodzaj prawa jest podstawą bezpieczeństwa, ponieważ wywiera na społeczeństwie strach przed popełnieniem czynu zabronionego. Nasza kancelaria adwokacka oferuje swoje usługi również w zakresie prawa karnego. Nie oceniamy naszych klientów, a reprezentujemy ich. Oznacza to, że mogą zgłosić się do nas osoby pokrzywdzone, podejrzane lub oskarżone – niezależnie od tego podejmujemy się godnej reprezentacji oraz walki o jak najkorzystniejszy wyrok w sprawie.

Adwokat do spraw karnych w Białymstoku

Nasza adwokat do spraw karnych to osoba z wieloletnim doświadczeniem. Każdej osobie, którą reprezentuje służy swoją wiedzą i profesjonalną pomocą prawną na każdym etapie postępowania. Postępowanie składa się z trzech głównych etapów – postępowania przygotowawczego, sądowego i wykonawczego. Współpraca z nami oznacza reprezentację w każdej sferze. Poinformujemy Cię o Twoich prawach oraz o obranej strategii. Uważamy, że prawnik reprezentujący Twoją sprawę karną powinien być osobą zaufaną więc zrobimy wszystko, aby to zaufanie wzbudzić.

Obrońca do postępowania karnego

Pod pojęciem obrońcy rozumie się osobę uprawnioną do obrony według przepisów o prawa o adwokaturze lub ustawy o radcach prawnych. Jest to osoba, która może podejmować decyzje tylko na korzyść oskarżonego. Zapewniamy Cię, że w naszej kancelarii spełnimy wszystkie wcześniej wymienione warunki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obronie klientów w sądzie niezależnie od poczynionych przewinień. Wiemy również, że najważniejszym aspektem w celu uzyskania pozytywnych wyników jest jak najszybsze ustalenie linii obrony. Jak wiadomo jest ona zależna od okoliczności popełnionego przestępstwa, warunków sprawcy oraz stopnia zawinienia. Właśnie z tych powodów zachęcamy do jak najszybszego skontaktowania się z nami w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z zakresu prawa karnego. Działamy w Białymstoku, ale oferujemy również porady prawne online.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Napisz tutaj lub zadzwoń.

Telefon: 505 267 252
Email: magda.bielonko@wp.pl

Chętnie udzielimy odpowiedzi i umówimy spotkanie.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska
Białystok, ul. ­Św. Rocha 10 lokal 101

tel. 505 267 252
magda.bielonko@wp.pl

Zadzwoń do adwokata