MAGDALENA BIELONKO | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Adwokat sprawy karne Białystok

Jesteś oskarżonym lub podejrzanym? A może chcesz zawiadomić o możliwości popełnienia przestępstwa? Potrzebujesz reprezentacji jako pokrzywdzony? W każdym przypadku zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprawa karna Adwokat jest niezbędny ! Obsługujemy klientów z Białegostoku i okolic – także Bielska Podlaskiego, Sokółki, Łomży, Grajewa i nie tylko. 

CZY WARTO SKORZYSTAĆ Z POMOCY OBROŃCY? 

Jeżeli jesteś osobą podejrzaną lub oskarżoną w sprawie karnej, to dobrym wyjściem jest skorzystanie z pomocy, którą może udzielić obrońca. Adwokat działający na rzecz naszej kancelarii w Białymstoku posiada bogate doświadczenie i zna procedury związane ze sprawami karnymi. Doskonale wiemy, że tego rodzaju sytuacje są nie tylko skomplikowane względem prawnym, ale stanowią obciążenie psychiczne, dlatego adwokat w sprawie karnej jest nie tylko obrońcą, ale też wsparciem dla swojego klienta. Rozumiemy, że prawo bywa zawiłe, dlatego nie tylko staramy się skutecznie bronić, ale też tłumaczyć każdy podejmowany przez nas krok i przedstawiać różne rozwiązania danych sytuacji.

Reprezentyjemy naszych klientów zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak i rozprawy sądowej. Zachęcamy do jak najwcześniejszego skontaktowania się z kancelarią w przypadku sprawy karnej, ponieważ dzięki temu obrońca będzie miał więcej czasu, by przygotować się do swojej pracy.

SPRAWY KARNE – PROFESJONALNE PODEJŚCIE I DOŚWIADCZENIE

Oferujemy pełne wsparcie, a także indywidualne podejście do klienta. Zapewniamy również wyrozumiałość niezależnie od specyfiki sprawy. Gwarantujemy podejmowanie działań wyłącznie korzystnych dla klienta.

Ostatnio byłeś świadkiem popełnienia przestępstwa i ktoś Tobie bliski ucierpiał bądź jesteś osobiście pokrzywdzonym? Zapewniamy pełne wsparcie! Możemy reprezentować dobro klienta już na etapie zawiadamiania o popełnieniu przestępstwa. Zrobimy co w naszej mocy, by rozwiązać sprawę w taki sposób, jaki jest najbardziej korzystny.

Nasza kancelaria posiada bogate doświadczenie w wielu dziedzinach prawa. Kiedy niesiona przez nas pomoc obejmuje sprawy karne w Białymstoku, opieramy swoje działania przede wszystkim na współpracy. Wierzymy, że dobra relacja z klientem pozwala uzyskać pożądany wynik sprawy.

SPRAWA KARNA ADWOKAT – OBROŃCA

Interesuje Cię pomoc w zakresie spraw karnych w Białymstoku? W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią! Chętnie udzielimy koniecznych odpowiedzi i ustalimy termin spotkania. Ceny naszych usług są ustalane indywidualnie, a ich wysokość jest zależna od nakładów pracy i specyfiki działań.

Zapraszamy do kontaktu z adwokat Magdaleną Bielonko – Kierasińską. Sprawa karna adwokat: tel. 505 267 252

Interesuje Cię złożenie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa? Oto przykładowe zawiadomienie.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska
Białystok, ul. ­Św. Rocha 10 lokal 101

tel. 505 267 252
magda.bielonko@wp.pl

sprawa karna adwokat
Zadzwoń do adwokata