Magdalena Bielonko – Kierasińska | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Prawo rodzinne - Adwokat Białystok

Kancelaria prawa rodzinnego w Białymstoku

Prawem rodzinnym nazywamy zbiór przepisów prawnych obowiązujący wszystkich członków rodziny. Jest to prawo dotyczące kwestii majątkowych oraz niemajątkowych wchodzących w skład prawa cywilnego. Najważniejszymi zasadami wynikającymi z tego prawa są:

  • zasada dobra dziecka określająca czym jest dobro dziecka, jakie ma prawa oraz jakie czynności należy podjąć, aby zapewnić dziecku odpowiednie warunki bytowe i rozwojowe. Jest to również zasada, która powinna być główną wytyczną wszystkich decyzji opartych na podstawie Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego.
  • zasada obrony rodziny określająca nienaruszalność komórki społecznej jaką jest rodzina przy rozstrzyganiu sporów z zakresu prawa rodzinnego.
  • zasada uniezależnienia stosunków rodzinnych od obcych im stosunków majątkowych.

Nasza kancelaria prawa rodzinnego to miejsce, w którym znajdziesz pomoc w każdym zakresie prawa rodzinnego. Nasza adwokat to osoba mająca ogromną wiedzę z tego obszernego zakresu oraz doświadczenie. Pozwala jej to na kompleksową obsługę spraw z tego zakresu oraz doradztwa. Zapraszamy do kontaktu.

Adwokat do spraw rodzinnych

Sprawy rodzinne jakimi zajmuje się nasza adwokat obejmują kwestie związane z:

  • małżeństwem;
  • pokrewieństwem;
  • kuratelą.

Oznacza to, że możesz zwrócić się do nas z problemem wynikającym z każdego z tych aspektów. W naszej ofercie znajdują się takie pozycje jak reprezentacja w sprawach o kontakty z dzieckiem, przy sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej oraz rozwodów czy obowiązku alimentacyjnego. Niezależnie od przyczyny problemu z jakim się do nas zgłosisz postaramy Ci się pomóc i doradzić. Nasza kancelaria znajduje się w Białymstoku. Oferujemy również opcję konsultacji online dla wszystkich osób, które nie mogą pojawić się osobiście.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Napisz tutaj lub zadzwoń.

Telefon: 505 267 252
Email: magda.bielonko@wp.pl

Chętnie udzielimy odpowiedzi i umówimy spotkanie.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska
Białystok, ul. Św. Rocha 10 lokal 101

tel. 505 267 252
magda.bielonko@wp.pl

Zadzwoń do adwokata