Magdalena Bielonko – Kierasińska | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Porady prawne w Białymstoku i przez internet

Porady prawne Białystok

Porady prawne to ten zakres działań naszej kancelarii prawnej, o który jesteśmy pytani najczęściej. Ta usługa jest też pierwszym krokiem praktycznie w każdej sytuacji – niezależnie czy dotyczy prawa karnego, prawa administracyjnego, rodzinnego czy cywilnego. Porady prawne udzielane są po wcześniejszym umówieniu przez adwokat Magdalenę Bielonko – Kierasińską. Jest to bez wątpienia specjalistka, której wiedza oraz doświadczenie pozwalają na szybką i precyzyjną pomoc w każdym aspekcie prawa. Nasza kancelaria znajduje się w Białymstoku, jednak udzielamy również konsultacji online. Dzięki temu nawet w przypadku braku możliwości pojawienia się u nas osobiście – jesteśmy w stanie Ci udzielić pierwszej pomocy prawnej bez długiego czasu oczekiwania.

Konsultacje z adwokatem online

Konsultacje z adwokatem online to rodzaj usługi świadczonej przez naszą kancelarię. Jesteśmy w stanie nawet na odległość udzielić porady prawnej bez obniżenia jej jakości. Ten rodzaj oferty pozwala również na szybkie reagowanie w kryzysowych sytuacjach nawet z dala od miejsca zamieszkania. Chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu ustalenia konsultacji online.

Jak przygotować się do porady prawnej przez internet z prawnikiem?

Wiele zapytań i wątpliwości przed spotkaniem online z prawnikiem wynika z prostej niewiedzy jak się do niego przygotować. Dlatego, aby usprawnić cały proces i dać Ci poczucie, że nie zapomnisz o niczym przygotowaliśmy kilka wskazówek o co zadbać przed poradą prawną przez Internet. Oto, co należy zrobić:

 • wypełnij formularz kontaktowy;
 • dołącz do formularza dokumenty niezbędne do dokonania analizy sprawy i udzielenia jak najlepszej porady prawnej w Twojej sprawie;
 • podaj swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy, na który ma być wysłana odpowiedź;
 • koniecznie zapoznaj się z regulaminem oraz zaakceptuj go przed wysłaniem zapytania do nas.

Na podstawie udostępnionych przez Ciebie informacji adwokat Magdalena Bielonko – Kierasińska przygotuje odpowiedź w Twojej sprawie. Czas oczekiwania wynosi do 48 godzin od złożenia zapytania. Jeśli coś będzie niejasne lub będzie brakowało informacji potrzebnych do udzielenia porady – poprosimy Cię o nie. Pamiętaj również, że kancelaria niezwłocznie poinformuje też o braku możliwości wykonania usługi. Przekazane do Kancelarii informacje objęte są tajemnicą zawodową – adwokacką. Kancelaria zobowiązana jest do zachowania w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedziała się w związku z udzieleniem porady prawnej przez Internet/online.

FORMULARZ

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Załącznik

  Przesłanie zapytania jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu świadczenia usług.

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Napisz tutaj lub zadzwoń.

  Telefon: 505 267 252
  Email: magda.bielonko@wp.pl

  Chętnie udzielimy odpowiedzi i umówimy spotkanie.

  Kancelaria Adwokacka
  Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska
  Białystok, ul. ­Św. Rocha 10 lok. 101

  tel. 505 267 252
  magda.bielonko@wp.pl

  Zadzwoń do adwokata