...

Magdalena Bielonko – Kierasińska | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Obsługa prawna firm Białystok

Obsługa prawna firm w Białymstoku

Prowadzenie własnego biznesu to duży wysiłek i stres. Szczególnie, kiedy dowiadujesz się, że potrzebny jest Ci prawnik. Najczęściej do nieporozumień dochodzi z powodu umów i błędów z nich wynikających. Niezależnie od przyczyny bez wątpienia warto mieć zaufaną kancelarię prawną, która będzie znała zaplecze Twojej firmy. Podejmujemy się zarówno spraw, które dopiero się zaczynają, ale przychodzą do nas również klienci i klientki z postępowaniem sądowym w trakcie. Są to wtedy bardziej skomplikowane tematy i gwarantujemy Ci, że podejmując współpracę z działem prawnym od samego początku – wielu z nich dałoby się uniknąć. Udzielamy porad w zakresie spisywania umów cywilno – prawnych, handlowych i nie tylko. W zakresie oferowanych przez nas usług znajdują się również negocjacje oraz wiele innych aspektów. W naszym wykonaniu obsługa prawna firm to kompleksowe wsparcie kancelarii proponowane biznesom, którego celem jest pomoc we wszystkich niezbędnych aspektach działalności klienta.

Jakie działania podejmujemy

Nasza kancelaria prawna w Białymstoku to miejsce, w którym wszystkie aspekty prawne Twojej firmy, spółki lub działalności będą pod kontrolą. Zakres współpracy dobierany jest indywidualnie do każdego klienta. Usługami świadczonymi w naszej kancelarii są między innymi:

  • doradztwo prawne w zakresie działalności klienta – w skład tej usługi wchodzą takie czynności jak przygotowywanie umów, regulaminów oraz opiniowanie dokumentów tego typu;
  • reprezentacja podmiotu w zakresie spraw egzekucyjnych;
  • prowadzenie spraw o windykację należności;
  • reprezentowanie klienta przed sądem, organami administracji itp.;
  • pomoc w zakresie spraw pracowniczych i kadrowych;
  • prowadzenie negocjacji, mediacji, opiniowanie planowanych działań.

Każda nasza współpraca polega na odpowiednim przygotowaniu i dostosowaniu oferty pod prowadzoną działalność. W ten sposób nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie i pomaga uniknąć wielu prawnych problemów. Z uwagi na indywidualny charakter świadczonych usług koszt współpracy ustalany jest również indywidualnie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Napisz tutaj lub zadzwoń.

Telefon: 505 267 252
Email: magda.bielonko@wp.pl

Chętnie udzielimy odpowiedzi i umówimy spotkanie.

Zadzwoń do adwokata