MAGDALENA BIELONKO | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

PORADY PRAWNE PRZEZ INTERNET

Zdarza się, że potrzebujemy porady prawnej, jednak wahamy się sięgać po pomoc fachowców, jakimi są adwokat czy radca prawny. Białystok jest miastem, w którym znajdziecie Państwo kancelarię udzielającą porad prawnych również drogą elektroniczną. Adwokat Magdalena Bielonko po zapoznaniu się z zapytaniem w ciągu 48 godzin skontaktuje się z Państwem mailowo, by ustalić szczegóły dotyczące ewentualnej współpracy.

Kancelaria przygotuje odpowiedź, w zależności o treści złożonego zapytania, polegającą na: udzieleniu porady prawnej, sporządzeniu opinii prawnej, projektu umowy, regulaminu, oświadczenia, pisma procesowego, w szczególności, pozwu, wniosku, zażalenia, apelacji, sprzeciwu od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym, zarzutów od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym, odpowiedzi na akt oskarżenia, odpowiedzi na apelację, skargę kasacyjną, kasację, odpowiedzi na pozew. Aby uzyskać poradę prawną drogą elektroniczną (on-line na wskazany adres mailowy) należy:

 • wypełnić formularz kontaktowy, znajdujący się obok,
 • załączyć do tego formularza dokumenty niezbędne do dokonania analizy sprawy,
 • podać swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy, na który ma być wysłana odpowiedź,
 • przeczytać regulamin oraz zaakceptować go przed wysłaniem zapytania do Kancelarii.

Po spełnieniu wyżej wskazanych kroków proszę oczekiwać na odpowiedź, również drogą mailową w ciągu 48 godzin od złożenia zapytania. Odpowiedź zwrotna będzie zawierała wycenę wraz z terminem wykonania usługi. Może się zdarzyć, iż odpowiedź będzie zawierała dodatkowe instrukcje, np. prośbę o doprecyzowanie stanu faktycznego lub pytania, ewentualnie prośbę o dołączenie innych dokumentów. Kancelaria niezwłocznie poinformuje również o braku możliwości wykonania usługi. Proszę pamiętać, iż przekazane do Kancelarii informacje objęte są tajemnicą zawodową – adwokacką. Kancelaria zobowiązana jest do zachowania w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedziała się w związku z udzieleniem porady prawnej, również w drodze elektronicznej.

FORMULARZ

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Załącznik

  Przesłanie zapytania jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu świadczenia usług.

  Kancelaria Adwokacka
  Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska
  Białystok, ul. ­Św. Rocha 10 lok. 101

  tel. 505 267 252
  magda.bielonko@wp.pl

  © Gogler.pl 2015r.

  Zadzwoń do adwokata