MAGDALENA BIELONKO | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

Obsługa prawna firm w Białymstoku

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i masz kłopot z zagadnieniami prawnymi? W takim razie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy obsługę prawną na terenie Białegostoku i okolic.

Własny biznes jest bez wątpienia sprawą zajmującą i ciekawą, jednak wiąże się z masą obowiązków, które często dotyczą zagadnień prawnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektóre dokumenty i przepisy są formułowane w sposób mało przejrzysty, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią. Oferowana przez nas obsługa prawna w Białymstoku dotyczy wielu usług, które zawsze mają na celu dobro klienta.

Jakie działania najczęściej obejmuje obsługa prawna firm? Przede wszystkim świadczymy doradztwo prawne w zakresie działalności klienta. Dochodzi do tego przygotowywanie umów, regulaminów oraz opiniowanie tego rodzaju dokumentów. Reprezentujemy podmiot w zakresie spraw egzekucyjnych, prowadzimy sprawy o windykację należności. Możemy być pełnomocnikiem klienta przed sądami, organami administracji itd. Pomagamy w zakresie spraw pracowniczych i kadrowych.

Prowadzona przez naszego adwokata obsługa prawna w Białymstoku może również dotyczyć prowadzenia negocjacji, mediacji, opiniowania zamierzonych przed przedsiębiorcę działań itd. W każdym przypadku pomoc ze strony prawnika jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala ustrzec się przed różnymi problemami natury prawnej, które mogą nieść ze sobą różnego rodzaju konsekwencje.

Prawna obsługa firm w Białymstoku

Oferowana przez nas obsługa prawna w Białymstoku dotyczy nie tylko wyżej wymienionych przykładów. Jest to związane z faktem, że posiadamy doświadczenie w wielu dziedzinach prawa, dlatego nasze usługi są przede wszystkim kompleksowe. Staramy się pomagać jak najszybciej. Doskonale wiemy, że każda firma jest inna, dlatego zapewniamy indywidualne podejście do działalności klienta, a także wyrozumiałość, niezależnie od zaistniałego problemu.

Koszt współpracy jest ustalany indywidualnie, zależnie od nakładów pracy oraz specyfiki podejmowanych działań.

Zdajemy sobie sprawę, że prawo nieprzerwanie się zmienia, dlatego o wszystkich istotnych zmianach przepisów informujemy klienta. Równocześnie zapewniamy, że sami jesteśmy zawsze na bieżąco.

W razie zainteresowania współpracą lub jeżeli coś jest niejasne zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy spotkanie.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska
Białystok, ul. ­Skłodowskiej 3 lok. 36A

tel. 505 267 252
magda.bielonko@wp.pl

© Gogler.pl 2015r.