MAGDALENA BIELONKO | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

 

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZNALEŹĆ NAS W MAPACH GOOGLE

 

parallax layer

KANCELARIA ADWOKACKA W BIAŁYMSTOKU - ZAPRASZAM DO KONTAKTU !

Kancelaria Adwokacka w Białymstoku mieści się przy ul. Św. Rocha 10 w lokalu 101, w domu handlowym Pasaż. Zapraszam do Kontaktu z adwokat Magdaleną Bielonko – Kierasińską pod numerem telefonu 505 267 252 lub drogą elektroniczną na adres e mail: magda.bielonko@wp.pl. 

Klientów z zagranicy uprzejmie proszę o  kontakt mailowy w pierwszej kolejności, bezpośrednio na adres mailowy magda.bielonko@wp.pl lub poprzez formularz. 

 

Jak przygotować się na pierwsze spotkanie z adwokatem?

Najważniejsze jest, aby zabrać ze sobą wszystkie dokumenty, które są związane ze sprawą, a więc umowy, pisma, akty notarialne. Nadto, ważne jest, aby odświeżyć oraz zapisać sobie główne kwestie dotyczące problemu prawnego oraz pytania, odpowiedź na które warto jest uzyskać. W razie wątpliwości, zadzwoń do Kancelarii Adwokackiej w Białymstoku pod numer 505 267 252 albo wyślij maila: magda.bielonko@wp.pl, aby zapytać, co zabrać ze sobą na pierwsze spotkanie z adwokat Magdaleną Bielonko – Kierasińską. Jeśli na chwilę obecną nie dysponujesz dokumentem, nie martw się. Pomogę go uzyskać.

 

Ważne jest również, aby wcześniej nawiązać kontakt z Kancelarią Adwokacką w Białymstoku. Pozwoli to przede wszystkim na ustalenie terminu dogodnego dla obu stron oraz możliwość zaplanowania niezakłóconego spotkania innymi obowiązkami. 

Z doświadczenia wiem, iż pierwsza wizyta u adwokata bywa dla klientów stresująca. Należy pamiętać jednak o tym, iż prawnik jest po to, aby pomóc rozwiązać problem. Dlatego ważne jest, abyś również i Ty przygotował się do tej rozmowy. Dysponuj w miarę możliwości dokumentami, zanotuj datę odbioru pisma z Sądu, zabierz ze sobą notatki i pytania które pomogą rozwiać wszystkie wątpliwości.

Kancelaria Adwokacka w Białymstoku podejmuje działania, aby pomóc swoim Klientom w ich trudnych sprawach. Większość spraw udaje się rozwiązać już podczas pierwszej porady prawnej. 

Napisz lub zadzwoń. 

Zadzwoń

Znajdziesz nas również na Facebooku.

ul. Św. Rocha 10 lok. 101
15-­879 Białystok

tel. 505 267 252
e­mail: magda.bielonko@wp.pl

Zapraszam osobiście do siedziby firmy,
lub do zapytania poprzez formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Załącznik

  Kancelaria Adwokacka
  Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska
  Białystok, ul. ­Św. Rocha 10 lok. 101

  tel. 505 267 252
  magda.bielonko@wp.pl

   

   

  Kancelaria Adwokacka w Białymstoku
  Zadzwoń do adwokata