MAGDALENA BIELONKO | tel. 505 267 252 | magda.bielonko@wp.pl

MAGDALENA BIELONKO - KIERASIŃSKA

Prawnik, adwokat, właścicielka kancelarii adwokackiej w Białymstoku, absolwentka Wydziału Prawa oraz Wydziału Filologicznego Uniwersytetu w Białymstoku. Licencjatka Europejskiego Prawa Biznesowego na szkockim Uniwersytecie. Odbyła aplikację adwokacką w Białostockiej Izbie Adwokackiej. Doświadczony, prowadzący wiele spraw o zróżnicowanym charakterze i z wielu dziedzin prawnik. Białystok – miasto, w którym zdobywała wiedzę i praktykę, to miejsce, z którym związała swoją karierę zawodową.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych białostockich kancelariach adwokackich i radcowskich oraz Sądzie Rejonowym. Uczestniczyła w wielu warsztatach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych w zakresie różnych dziedzin prawa.

Kancelaria Adwokacka adwokat Magdaleny Bielonko - Kierasińskiej świadczy usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego, wykroczeń, karnoskarbowego, prawa administracyjnego oraz gospodarczego. Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska włada biegle językiem angielskim.

Świadczy pomoc prawną skierowaną zarówno do osób indywidualnych jak i przedsiębiorców. W swojej pracy kieruje się profesjonalizmem oraz zapewnia najwyższą jakość usług. Powierzone sprawy traktuje z pełnym zaangażowaniem. Gwarantuje dyspozycyjność oraz stały kontakt na każdym etapie postępowania.

Zapraszamy do osobistego kontaktu z Kancelarią Adwokacką, gdzie Państwa sprawami zajmie się doświadczony i świetnie przygotowany adwokat. Białystok, ul. Marii Curie Skłodowskiej 3 lokal 36 A. Umówicie się Państwo również telefonicznie - dzwoniąc pod numer 505-267-252 lub drogą internetową - za pomocą adresu email magda.bielonko@wp.pl lub formularza kontaktowego.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Magdalena Bielonko - Kierasińska
Białystok, ul. ­Skłodowskiej 3 lok. 36A

tel. 505 267 252
magda.bielonko@wp.pl

© Gogler.pl 2015r.